Pokeskyot !

Zapraszamy !


#1 2013-10-27 20:22:37

Kwasior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 6
Punktów :   

Sugestie od Kwasior :D

Witam , w tym poście chciał bym się z wami podzielić sugestiami. To tak: Auto loot ( np /autoloot on ) i wtedy włączamy auto loot albo /autoloot off i wtedy wyłączamy. ) troszkę lepiej za gospodarować mapką więcej ciekawszych respów hmmmm np: Orginalne respy : Lugia / Mew / Mewtwo / Gallade / i  tego typu poki i do tego BARDZO BARDZO ciężki catch Szybkość poków: Leciałem na Sh Charizard  i leciałem i leciałem no krótko mówiąc są one za wolne. Stronkę ots: Item shop np z Speed Ring / Box'ami itp. NPC z meblami do kupienia np : Bambo table ( takie jakby lodowe stoły i wgl ) Aby można było urządzać domki Questy: Koniecznie potrzebne są Questy ! (Mógł  bym pomyśleć nad jakimiś ) CATCH i EXP pomniejszyć ( błagam ) !

To na razie na tyle.
Pozdrawiam Kwasior

Offline

 

#2 2013-10-27 20:26:02

Loaserman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sugestie od Kwasior :D

Też mi się wydaje że Catch I Exp powinien być zmniejszony . Jak w 2 dni wbiłem Infernape 80lvl zdobyłem sh alakazama , gengara , tyranitara i inne !

Offline

 

#3 2013-10-27 20:26:21

Przemek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 17
Punktów :   

Re: Sugestie od Kwasior :D

Nad połową trwają pracę EXP i CATH będzie zmniejszony.

Tynek pracuje nad tym od prawie 2 dni

Offline

 

#4 2013-10-28 21:03:55

Therader

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sugestie od Kwasior :D

W sumie to questy by się przydały, np na box'a 4.

Offline

 

#5 2013-10-28 22:11:32

Kwasior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sugestie od Kwasior :D

Mam kolejną sugestie mianowicie: Strefa eventowa. Co to takiego ? A więc to już wyjaśniam. Pomieszczenie w którym nie ma Strefy Ochronnej i były by w nich eventy typu najazd  ( Ale także mogła by być wykorzystywana do innych eventów np Dice czy też Krzesełka " Oczywiście Strefa w czasie gdy eventów by nie było była by zamknięta.

To na razie na tyle

Pozdrawiam Kwasior.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.big-craft.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.styles.pun.pl www.pedagogika2010euhe.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl