Pokeskyot !

Zapraszamy !


#1 2013-10-28 21:45:58

Loaserman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Propozycje na Questy

Na tym temacie . Będę dawał propozycje jak mogłyby wyglądać na serwerze questy . Wy też możecie tu dawać pomysły na Questy , więc zapraszam .

    Tu będę dawał pomysły na Questy , będę edytował ten temat więc paczcie jakie Questy chce , żeby zostały dodane    Dodam questy jak tylko zapoznam się z mapką

Tu będę dawał pomysły :

1. Quest np. taki :

     Zaczynamy od tego że w cinnabar będzie stał Blisko pc Doktor np. Oak lub Elm I od niego możemy wziąć naszego pierwszego wybranego stona !!!

Oto dialog :

- Hi
- Witam ....( Nick ).... Widzę że przebyłeś długą drogę żeby do mnie przyjść , w nagrodę pozwolę ci wybrać twojego własnego Kamienia do evolucji ( Stona ) . Czy chcesz wybrać sobie swojego Stona ?
- Tak
- Oto co masz do wyboru : Fire stone , Leaf stone , Heart Stone , Water Stone , Cocon stone , Darkness Stone , Venom stone , Enigma Stone , Crystal Stone , Ice stone , Rock Stone , Earth Stone 
- ( Mówimy np. : Fire Stone )
- Do tego Stona potrzebne są wymagania : 50lvl , 40 pokemonów w pokedexie . Czy spełniasz te wymagania?
- Tak
- Oto twój Kamień

      To tyle , oczywiście rozmowa nie była by po polsku , bo oczywiście jest gra w innym języku
Oceńcie czy taki quest by się nadał ?!?



Dobra tamten Quest był wzięty z innych serwerów , ale to było potrzebne , bo ten quest jest podstawowy na pierwszego stona

Dobra oto 2 quest wymyślony tylko przez siebie   :

W Saffron będzie stał Npc ( jeszcze nie wiem jak się będzie mógł nazywać ) . Oto dialog :
-Hi
- Witam , czy mógłbyś mi pomóc ?
- Tak
- Dam ci kluczyk do sejfu , a ty musisz go zanieść do ..(Npc)....  Który znajduje się w Fuchsi , musisz go tam odnaleźć , on powie ci co dalej robić . Oto klucz idź już ...

Idziemy do Fuchsi i odnajdujemy tego Npc i zaczynamy rozmowe :
- Hi
- Witam , kim jesteś ?
- ..(Npc)... Kazał mi dać ci ten kluczyk do sejfu .
- Dziękuje ci , przyjdź za chwilę , powiem ci co dalej masz zrobić ...

( Idziemy troche dalej... 1 minute później wracamy się do niego ) Rozpoczynamy rozmowę :
- Hi
- O !!! Dobrze już jesteś , oto paczka którą musisz zanieść do ...(Npc) który znajduje się na Charizard Valley ; musisz go tam odnaleźć i wręczyć mu paczkę , on powie co masz dalej robić...

Gdy już jesteśmy na Charizard Valley i znaleźliśmy tego ( Npc ) , to zaczynamy rozmowę :
- Hi
- Witam , widzę że przyniosłeś mi paczkę , ja ją otworzę i przeniosę cię zaraz w pewne miejsce ! Zgadzasz się na to ?
- Tak

( Z paczki otrzymaliśmy : Magiczna Kula ! ) , ( Zostaliśmy przeniesieni do jakiegoś lasu , musimy iść ciągle w dół , tam spotykamy po drodzę pokemony takie jak : Seedot , Nuzleaf , Cradily , Heracross , Espeon , Kadabry ) ( Możemy je oczywiście złapać ) , ( Gdy już dojdziemy na dół spotkamy tam : Mew lub Mewtwo , Który został uśpiony przez złych ludzi . Piszemy do Mew lub Mewtwo :
- Hi
- ................

- (((( Widzisz że Mew jest uśpiony ; Czy chcesz go zbudzić ? )))
- Klikamy prawym przyciskiem myszki na kule i budzimy go
- ( ON DO NAS PRZEMÓWIŁ ) Czy ty mnie zbudziłeś z wiecznego snu ?
- Tak to ja ! Ale czy ty do mnie przemówiłeś ?
- Tak potrafię mówić . Dziękuje ci za to że mnie obudziłeś , na pewno ci się kiedyś odwdzięczę .

( Zostajemy teleportowani do Saffron ; Tam gdzie zaczęliśmy Quest ; ( Npc ) mówi do nas czy wykonaliśmy zadanie , odpowiadamy : Tak .... Dostajemy nagrodę :  Thousand Dolars ( TD ) , Stone , Saffari balle i Ultra balle )

Na tym kończymy Quest .   Co wy na to ?

Ostatnio edytowany przez Loaserman (2013-10-30 21:02:39)

Offline

 

#2 2013-10-28 21:48:58

matixx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje na Questy

Fire/Water/Grass stone quest (1 stone do wybrania)
Box : 1,2,3 i 4
Ditto qust nie mozna zlapac ditto, mozna zrobc quest na niego

Offline

 

#3 2013-10-28 21:52:30

Loaserman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje na Questy

Matixx . MI chodzi o dokładne opisanie questa , a nie jak się nazywa ten quest . Napisze co i jak po kolei robić w tym queście , jaka nagroda i itp.

Offline

 

#4 2013-10-31 07:43:19

 maestro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Propozycje na Questy

Loaserman, to troszke skomplikowany quest, ja nie jestem w stanie go zrobic ;/ trzeba by bylo pododawac twoje wymienione Npc. sorry ale ten pomysl chyba nie przejdzi ;p

Offline

 

#5 2013-10-31 10:32:52

elvis93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Propozycje na Questy

Skomplikowany? ;o Jak ten quest idzie zrobić w 2-3h. Dodanie 3 npc z odpowiednimi funkcjami to jest do zrobienia w 1h, zmiana nazwy, opisu i wyglądu przedmiotów w kliencie na "Paczka" i "Magiczna Kula" + dodanie do nich odpowiednich funkcji (po otwarciu paczki wypada kula, po kliknięciu na kule jesteśmy przeteleportowani do lasu) to też tak z 1h + dorobienie mapki, które może zająć trochę więcej czasu, ale ogarnięty maper zrobił by fajną mapkę w 2h. Także nic tutaj skomplikowanego nie jest, wystarczy znać się chociaż minimalnie na dodawaniu poszczególnych rzeczy na serwer.

P.S. Zresztą po co dodawać jakieś questy itd, jak ten serwer w ogóle nie działa?;x

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newvestroiabakugan.pun.pl www.big-craft.pun.pl www.styles.pun.pl www.pedagogika2010euhe.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl