Pokeskyot !

Zapraszamy !


#1 2013-10-29 19:11:00

Przemek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 17
Punktów :   

Tutor.

Witam , poszukujemy osoby która podjeła by się stanowiska Tutora.
Wymagane :
Częste bycie online na servie.
Znajomość wszystkich komend .
Miły dla innych Itd...

Proszę piszcie swoje podania w tym temacie .

Zostanie wybrana 1 osoba. Max 2. Powodzenia. !!!

Przedstawcie się :
Imię : .......
Nick w Grze : ......
Ile macie lat : .........

Offline

 

#2 2013-10-29 19:21:33

Loaserman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Tutor.

Zgłaszam się !
Nick : Loaserman
Imię : Fabian
Lat : 16

Znam się na ortografii i na grach . Przykład pokemony takie jak Tibia     Np. Gdy ktoś napiszę na Helpie lub Game - Chat , że sprzeda domek , pokemony lub coś innego to pogonie go na Trade , bo w końcu tam trzeba pisać oferty . Jeśli ktoś się zapyta na Helpie : Gdzie expić lub ile warty jest jakiś pokemon , to ja pogonie go na Game - Chat , bo w końcu tam powinno się o to pytać . Na Helpie mówimy tylko : Gdy znajdziemy jakiegoś buga , gdy my się zbugujemy lub będzie jakiś problem /

Komendy znam prawie wszystkie jeszcze się ich douczę do końca .

Jestem miły dla innych : Odpowiem na każde pytanie , pożyczę coś i dam pokemona jak będzie trzeba

Online na serwie jestem praktycznie ciągle / Tylko oczywiście ta szkoła , ale tak to będę pomagał w godz tych godzinach : 7.00 - 7.40  i 14.30 - 22.30 , no może najpóźniej 23.00    Byłoby do późna , ale szkoła to szkołą xD

Ostatnio edytowany przez Loaserman (2013-10-29 19:58:57)

Offline

 

#3 2013-10-29 19:32:07

Therader

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Tutor.

Zgłaszam się także.
Nick: Therader

Znam się na pokemonach jak na własnym ciele. Znam komendy (prawie all) bo miałem już na innym serwerze amina i wiem kiedy używać co i jak. Online jestem prawie codziennie i wiem że jak ktoś napisze na Gc np Sell Gyarados to wyganiać na Trade. Myślę, że jak dostanę szanse to ją wykorzystam i najważniejsze jest pomaganie graczom.

Imię: Dawid
Wiek: 22
Nick w grze: Therader
Miejscowość: Kraków

Ostatnio edytowany przez Therader (2013-10-29 19:51:34)

Offline

 

#4 2013-10-29 19:36:05

Kwasior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tutor.

Witam.

Nick: Kwasior.

Chciałbym się zgłosić na to " stanowisko " Za i przeciw: Za: Znam się na pokemonach ( mam także doświadczenie w Administracji podobnych serverów "Nazw nie bd wymieniał nie chce robić reklamy" ) Jakby co mogę napisać na PW do Przemka a co do doświadczenia : 2x Game Master , 1 raz Tutor. z wszystkich 3 roli zrezygnowałem ( Ponieważ znudziły mi się tamte server'y ) Ten mi się nie nudzi ..  Ponieważ jestem pracowity i chciał bym uczestniczyć w rozwoju server'a.
Co do komend: Znam Wszystkie !
Wiek: 17lat  - Pochodzę z Krakowa.
Czas grania najczęściej 13:00/14:00 do 1:00 / 3:00 to zależy .... od tego czy zmęczenie daje się we znaki...
Hmmm , co do tego czy jestem miły ... Powiem tak : " Jestem miły dla osób które są dla mnie miłe " Ale jeśli bym dostał szanse u was popracował bym nad tym

Imię: Krystian.

Z góry dziękuje.                               

                                                                                                       Kwasior.

Ostatnio edytowany przez Kwasior (2013-10-29 19:37:43)

Offline

 

#5 2013-10-29 20:32:30

Degie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tutor.

Imię : Adrian
Nick w Grze : Degie
Ile macie lat : 17, w styczniu będzie 18.
Jestem pomocny i gram często, bardzo często. Tynek raczej powinien wiedzieć bo z Nim raz czy dwa po nocy siedziałem i gadaliśmy na VT. Gadaliśmy nawet o tym stanowisku dla mnie. Komend nie umiem, ale jestem pomocny jak już napisałem. Nauczyć się przecież ich mogę, a najlepszą nauką jest praktyka.  Wiele osób na serwerze mnie zna, a raczej widziało albo chociaż raz pisało. Lubię wyciągnąć pomocną dłoń do gracza, który jest nowy itp. Jeśli się zwraca grzecznie w stosunku do mnie, graczy czy administracji. Nie odmawiam pomocy.
Tak jeszcze o sobie dodam, że jestem uczniem Technikum na kierunku Informatycznym. Mogę pomoc a to na stronie itp. No to by było na tyle chyba z mojej strony.
Ps: dodam jeszcze, że jestem na nieustannym kontakcie na GG które mogę podać na rzecz graczy jakby mieli pytania dotyczące serwera.
Dziękuję za rozpatrzenie mojego zgłoszenia nawet jeśli odpowiedź na niego będzie Negatywna

Offline

 

#6 2013-10-31 14:35:17

Kostuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tutor.

Imię: Patryk
Nick w Grze: Gress
Wiek: 18
Na pokemonach najwięcej byłbym około 8 godzin z tego 5 na pewno.
Komendy znam jeszcze z poprzednich servów tylko dla tutora nie gm.
Ortografie znam zawszę piszę ze znakami : ą,ć,ę itd.
Zależy mi na tutorze wcześniej byłem jeszcze na 2 servach tutorem.
Byłbym dumny gdybym tu dostał tutora bo myślę że zaszedłbym daleko i mam nadzieję że tak się stanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytailgame.pun.pl www.cszone.pun.pl www.demoris.pun.pl www.blekitniglowczyce.pun.pl www.ecola.pun.pl